Szanowni Państwo!

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie na spotkania informacyjne dotyczące rekrutacji pracowników do naszej nowej firmy. Jednocześnie informujemy, że wszystkie osoby, które dostarczyły nam swoje dokumenty oraz Ci, którzy odbyli już z nami pierwszą rozmowę rekrutacyjną obecnie są w naszej bazie danych i podlegają procesowi selekcji. Zgodnie z zapowiedzią już wkrótce po podpisaniu długofalowej umowy o współpracy z naszym Partnerem Strategicznym przystąpimy do ostatecznej, pierwszej selekcji kandydatów (ok. 10-14 osób) do I Etapu szkolenia, które odbędzie się w Niemczach. Po uruchomieniu produkcji w Polsce w następnym II Etapie (do końca 2020 roku) planujemy osiągnąć zatrudnienie na poziomie 40 pracowników, by docelowo do końca roku 2021 zatrudniać ok. 200 pracowników. W związku z tym osoby zainteresowane, również pracą na innych stanowiskach (administracja, kadra inżynierska, marketing i sprzedaż) prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur poprzez przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Zapraszamy! Dołącz do Naszego nowego zespołu!


Nowo założona firma UNITED COMPOSITES SP. Z O.O. zlokalizowana w Skarżysku-Kamiennej poszukuje otwartych i zmotywowanych kandydatów na pracowników do pracy przy produkcji lekkich kompozytowych komponentów karbonowych dla sektora motoryzacyjnego. Zakład produkcyjny zlokalizowany zostanie w Suchedniowie lub Skarżysku.

Jesteś otwarty na innowacje techniczne i szybko uczysz się nowych zadań?
Szukamy pracowników do realizacji długoterminowych kontraktów.

Praca polega na precyzyjnym układaniu materiałów z włókien węglowych zgodnie z instrukcją.
Dzięki swojemu zaangażowaniu i zdobytemu doświadczeniu aktywnie uczestniczyć będziesz w rozwoju procesów technologicznych, tworzeniu nowych i innowacyjnych produktów w dynamicznie rozwijającej się branży kompozytowej.

Od Kandydata oczekujemy:
 • umiejętności manualnych
 • pozytywnego podejścia
 • zaangażowania oraz dokładności

Oferujemy:
 • gwarantowaną umowę o pracę
 • atrakcyjne warunki zatrudnienia
 • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach technologicznych
 • jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery
 • pracę w miłej atmosferze
 • Zapotrzebowanie w I Etapie: 25 pracowników produkcyjnych oraz 5 brygadzistów. Wybrany Zespół stanowić będzie bazę do rozwoju INKUBATORA TECHNOLOGII KOMPOZYTOWYCH w Skarżysku, w ramach którego tworzone będą nowe produkty kompozytowe dla różnych gałęzi przemysłu.

  Dołącz do Naszego zespołu!

  Spotkania informacyjne odbędą się w dniu 15 stycznia (środa) 2020:

  - o godz. 10:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy, ul. 1 Maja 105, 26-110 Skarżysko-Kamienna.

  - o godz. 12:30 w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „KUŹNICA”, ul. Bodzentyńska 18, 26-130 Suchedniów.

  Composite United  © Wszystkie prawa zastrzeżone